Fitorja e titullit të kampionit, FC Ballkani të dielën mban koncert në Sheshin e Qytetit në Suharekë

26.05.2023

FC Ballkani do të festoj fitoren e titullit kampion i Superligës së Kosovës. Përmes një postimi në facebook, faqja e FC Ballkanit ka bërë të ditur se festa do të mbahet në Sheshin e Qytetit në Suharekë, raporton SuharekaOnline. Të dielën në Sheshin e Qytetit në Suharekë do të përfomojnë këngëtarët si: Ledri Vula, Shkurte […]

Fitorja e titullit të kampionit, FC Ballkani të dielën mban koncert në Sheshin e Qytetit në Suharekë Foto: Ilustrim

FC Ballkani do të festoj fitoren e titullit kampion i Superligës së Kosovës.

Përmes një postimi në facebook, faqja e FC Ballkanit ka bërë të ditur se festa do të mbahet në Sheshin e Qytetit në Suharekë, raporton SuharekaOnline.

Të dielën në Sheshin e Qytetit në Suharekë do të përfomojnë këngëtarët si: Ledri Vula, Shkurte Fejza, Bardhi, Majlinda Cikaqi dhe Jehona Lumi.

Njoftimi i plotë:

Një edicion me plot sakrificë, ngarkesë, lodhje, djersë pafund, dëshirë, vullnet e krenari.

Tani është momenti jonë!

Të dielën festojmë të gjithë bashkë me këngëtarët e mirënjohur kurorëzimin e suksesit të radhës, për të cilin besojmë fuqishëm që i hap rrugë triumfeve të tjera.

Koncerti do të përformohet live ne televizionin Kanal10!!

Shihemi të dielën!! @ledrivula @shkurte.fejza @bardhi @ansamblishota @jehonalumi @majlindacikaqi @djmoney____ @djbeats___

Forca BALLKANI, Forca XHEBRAILAT, Forca SUHAREKË