Bizneset Vende Pune Ofertat

Familja e ish-gruas ia zënë pritën dhe e rrahin 27 vjeçarin në Suharekë, viktima kërkon ndihmën e policisë 

Familja e ish-gruas ia zënë pritën dhe e rrahin 27 vjeçarin në Suharekë, viktima kërkon ndihmën e policisë 

24.07.2023 Suharekë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Problemet mes familjes së gruas me dhëndrin, janë të shpeshta në vendin tonë dhe shpeshherë telashet nuk marrin fund, as atëherë kur çifti vendos të ndahet.

Jo rrallëherë ka ndodhur që mosmarrëveshjet të eskalojnë në kanosje serioze e në përleshje brutale.

Një rast i tillë ka ndodhur dje në Suharekë, ku tre anëtarë të një familje dyshohen se kanë sulmuar fizikisht 27-vjeçarin, me të cilin vajza e tyre ishte e martuar, por më pas ishin ndarë.

Babai i vajzës bashkë me dy familjarë të tjerë ia kanë zënë pritën ish-dhëndrit dhe derisa ishte duke qëndruar në një lokal, e kanë rrahur, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Përballë kësaj situate, 27-vjeçari ka kërkuar ndihmën e Policisë së Kosovës, ku ka dhënë deklaratën e tij lidhur me atë që ka ndodhur dhe problemin me familjen e ish bashkëshortes.

Si rezultat i denoncimit, Policia ka ndërmarrë veprimet e nevojshme, por akoma nuk është siguruar prezenca e të dyshuarve.

Lidhur me rastin, Prokurori i Shtetit ka urdhëruar që të nisin hetimet për veprën “Lëndim i lehtë trupor”./GazetaSinjali/

Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
Nails by Teuta Tjera Rr. Brigada 123, Sheshi, Suharekë,
Kosovë
Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë