Bizneset Vende Pune Ofertat

Dalin rezultatet e konkursit për infermier/e në Urgjencën e Suharekës, ky është kandidati që u pranua

Dalin rezultatet e konkursit për infermier/e në Urgjencën e Suharekës, ky është kandidati që u pranua

03.08.2023 Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Suharekë ditë më parë ka njoftuar se ka publikuar listën me emrat e aplikantëve për infermier/e të përgjithshëm për në Urgjencën e Suharekës e poashtu, ka njoftuar edhe për rezultatet e testit me shkrim.

Në njoftimin e DSHMS-Suharekë bëhej e ditur se në testin me shkrim të konkursit për një infermier/e në Urgjencën e Suharekës, kandidati Altin Përteshi me nr. 06-110-42535, kishte gjithsej 88 pikë, raporton SuharekaOnline.

Ndërsa, sot gjatë ditës së enjte kjo drejtori, ka publikuar rezultatet përfundimtare, të testit me shkrim dhe intervistës me gojë, ku nga 4 kandidatë thuhet se dy prej tyre kanë munguar në intervistën me gojë.

Sipas njoftimit, bëhet e ditur se pas përfundimit të testit me shkrim dhe intervistës me gojë kandidati me nr. 06/110-42909, i cili është Megzon Kukaj, ka arritur që të grumbulloj plotë 173 pikë ku edhe renditet i pari nga të gjithë kandidatët e tjerë.

Të gjithë, kandidatët e pakënaqur me rezultatin përfundimtar kanë të drejtë të paraqesin ankesë me shkrim në afat prej 8 ditësh nga pranimi i vendimit të Komisioni i Ankesave.

SuharekaOnline më poshtë iu paraqet emrat e kandidatëve në bazë të numrit të protokolit:

  1. Altin Përteshi ( 06-110-42535)
  2. Artan Gega (06-110-43895)
  3. Yllka Bllaca (06-110-43796)
  4. Megzon Kukaj (06-110-42909)
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë