Bizneset Vende Pune Ofertat

Anulohet konkursi për tre laborant për në QKMF-Suharekë

Anulohet konkursi për tre laborant për në QKMF-Suharekë

26.07.2023 Suharekë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Suharekë ka njoftuar se ka anuluar konkursin për Laborant për në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare “Rexhep Kuqi” në Suharekë.

Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Suharekë ka anuluar konkursin e hapur për tri vende të lira pune për pozitën “Laborant” për në QKMF-Suharekë, raporton SuharekaOnline.

Sipas njoftimit bëhet e ditur se nga pesë kandidatët të cilët kanë aplikuar, katër prej tyre nuk i kanë plotësuar kushtet dhe kriteret e konkursit.

“Komisioni përzgjedhës i formuar sipas vendimit të Kryetarit të Komunës 01-Nr.410-43755 të datës 21.07.2023, pas shqyrtimit të aplikacioneve konstatoi se nga pesë (5) jkandidat të cilët kan♥ aplikuar, katër (4) prej tyre nuk i kanë plotësuar kushtet dhe kriteret e konkursit. Andaj bazuar në Udhëzimin Administrativ nr 07/2017 neni 6 pika 5.1 nëse së paku 3 kandidat nuk i plotësojnë kushtet dhe kriteret konkursi përsëritet sipas afateve ligjore.” thuhet në njoftim.

Kundër këtij vendimi mund të parashtrohet ankesë, në afat prej 8 ditësh, pranë komisionit për ankesa.

Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Reklama R-Sharm Reklama/Shtyp Rr. Brigada 123, Shirokë - Suharekë,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende90 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë