Aksident në Suharekë, goditet një fëmijë, bëhet për spital

Një aksident trafiku me lëndime është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

14.12.2021 / Suhareka

Aksident në Suharekë, goditet një fëmijë, bëhet për spital
Foto: Ilustrim

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se ka ndodhë një aksident trafiku, derisa një fëmijë ishte duke vrapuar është përplasur me veturën e drejtuesit mashkull kosovar.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje në rrugën “Brigada 123” në Suharekë, rreth orës 15:07.


Si pasojë e aksidentit, fëmija ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

“Rr. Brigada 123, Suharekë. Ka ndodhë një aksident trafiku,  deri sa një fëmijë ishte duke vrapuar është përplasur me veturën e  drejtuesit mashkull kosovar. Si pasojë e aksidentit fëmiu ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *