Sot ndeshje miqësore, KF Istogu – FC Ballkani

Pas përfundimit të xhiros së 13-të në Superligën e Kosovës, Ballkani u rikthehet ndeshjeve miqësore.

14.11.2021 / Sport

Sot ndeshje miqësore, KF Istogu – FC Ballkani
Foto: Ilustrim

Ballkani është duke treguar suksese të jashtëzakonshëm në këtë sezonë, ku edhe u ringjit në pozitën e parë me 24 pikë, duke lënë pas Dritën të cilën e mposhti në Suharekë me rezultat 2-0.

Klubi futbollistik nga Suhareka, Ballkani ka njoftuar se sot do të zhvillojë një ndeshje miqësore kundër KF Istogut.


Ndeshja miqësore do të zhvillohet sot me fillim prej orës 14:00 në stadiumin “Demush Mavraj” në Istog.

Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *