Rrahmani e Dellova dërgojnë FC Ballkanin në çerekfinalen e Kupës së Kosovës

  • 04.02.2023
Rrahmani e Dellova dërgojnë FC Ballkanin në çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Kanë përfunduar tre nga katër duelet e para të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës.

Fc Ballkani i cili sot është përballur me FC A&N, ka arritur që të kaloj në në çerekfinalen e Kupës së Kosovës, raporton SuharekaOnline.

Pjesa e parë e lojës kishte përfunduar me rezultat 0:0, ndërsa në pjesën e dytë janë shënuar dy gola nga futbollistët Albion Rrahmani në minutën e 86’ dhe Lumbardh Dellova në minutën 91’.


“FITOREEE

Kalojmë tutje në çerekfinalen e Kupës së Kosovës me dy gola të shënuar nga Albion Rrahmani në minutën e 86’ dhe Lumbardh Dellova në të 91’” ka shkruar FC Ballkani në facebook.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë