Prishtina publikon çmimin e biletave për derbin ndaj FC Ballkanit

Prishtina publikon çmimin e biletave për derbin ndaj FC Ballkanit

Vëmendja kryesore e javës së 20’të në Superligën e Kosovës do të jetë në kryeqytet, aty ku takohen Prishtina dhe Ballkani.

Dy skuadrat pretendente për titull do të takohen të shtunën në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ me fillim prej orës 17:00.

Ballkani momentalisht është lider në tabelë me 40 pikë, kurse Prishtina pozicionohet e treta me 37 pikë. E renditja e tyre e bën këtë ndeshje edhe më interesante, transmeton Metro.


FC Prishtina ka publikuar çmimin e biletave për këtë ndeshje. 2 euro kushton një biletë në lindje, 3 euro në perëndim dhe 5 euro ajo në zonën ‘VIP’.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës