Pretendentët për ta fituar Kupën zbresin në fushë, sot luajnë Ballkani, Drita e Prishtina

06.02.2022

Në këtë rreth të garave na presin duele intersante.  Të gjitha skuadrat e kanë shfrytëzuar pushimin ndërmjet dy stinorëve garues për t’u përgatitur sa më mirë, teksa ndeshjet e kupës do të jenë testi i tyre i parë. Takim interesant pritet të jetë në Suharekë, ku përballë njëra tjetrës janë dy skuadra tjera nga elita […]

Pretendentët për ta fituar Kupën zbresin në fushë, sot luajnë Ballkani, Drita e Prishtina Foto: Ilustrim

Në këtë rreth të garave na presin duele intersante. 

Të gjitha skuadrat e kanë shfrytëzuar pushimin ndërmjet dy stinorëve garues për t’u përgatitur sa më mirë, teksa ndeshjet e kupës do të jenë testi i tyre i parë.

Takim interesant pritet të jetë në Suharekë, ku përballë njëra tjetrës janë dy skuadra tjera nga elita e futbollit kosovar, Ballkani dhe Malisheva.

Komisioni i Garave tashmë e ka përpiluar orarin e ndeshjeve për sot, i cili është si më poshtë:

E diel, 6.02.2022, ora 13:00
Prishtina – Drenica
Ballkani – Malisheva
Fushë Kosova – Drita