Presidentja Osmani pret në takim FC Ballkanin: Na dëshiroj suksese në ndeshjen e nesërme dhe rrugëtimin tutje në Evropë

  • 12.10.2022
Presidentja Osmani pret në takim FC Ballkanin: Na dëshiroj suksese në ndeshjen e nesërme dhe rrugëtimin tutje në Evropë

Presidentja e Republikës së Kosovë, Vjosa Osmani ka ftuar në takim klubin futbollistik nga Suhareka, Ballkanin.

Një gjë të tillë e kanë bërë të ditur edhe nga klubi suharekas përmes një postimi në rrjetet sociale.

Presidentja Osmani ka uruar Ballkanin për arritjet si dhe u ka dëshiruar suksese në ndeshjen e nesërme ndaj klubit turk, Sivasspor dhe rrugëtimin tutje në Evropë.


Po ashtu, në këtë takim Ballkani ia dhuroi një fanellë të klubit Presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit.

Postimi i plotë i FC Ballkanit:

Faleminderit Presidente

Sot me ftesën e të parës së vendit ishim në presidencë. Vjosa Osmani na uroi për arritjen e klubit si dhe na dëshiroj suksese në ndeshjen e nesërme dhe rrugëtimin tutje në evropë.

FC BALLKANI

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë