Orari i plotë i ndeshjeve të Kupës, Prishtina – Drita dhe Llapi – Ballkani luhen në të njejtën ditë

Sezoni pranveror pritet të startoj me 9 shkurt me ndeshjet e Kupës së Kosovës në futboll.

Gazeta “Sheshi” ka mësuar orarin për ndeshjen e 1/8 së finales në Kupën e Kosovës.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Dritës do të zhvillohet ditën e marte me (9 shkurt 2021).

Gjithashtu në këtë ditë do të zhvillohet edhe ndeshja tjetër interesante mes Llapit dhe Ballkanit.

Më poshtë orari: 

E marte (09/02/2021)

Llapi – Ballkani

Drenica – Ulpiana

Prishtina – Drita

E mërkurë (10/02/2021)

Dukagjini – 2 Korriku

A&N – Flamurtari

Trepça ’89 – Ferizaj

Arbëria – Feronikeli

Istogu – Gjilani

RAPORTO