Nesër ndeshje interesante në Suharekë, Ballkani – Drenica

Nesër ndeshje interesante në Suharekë, Ballkani – Drenica
Çlirim Gashi

04.03.2021 / Sport

Nesër fillon zhvillimi i ndeshjeve të xhiros së 23-të në kuadër të Superligës së Kosovës në futboll.

Në këtë xhiro do të zhvillohen ndeshje tejet interesante, por vëmendja është në Suharekë, ku do të luhet ndeshja Ballkani – Drenica.

Po ashtu, ndeshja Ballkani – Drenica do të jetë edhe ndeshje hapëse e xhiros së 23-të.

Kjo ndeshje do të luhet nesër në stadiumin e qytetit në Suharekë me fillim prej orës 13:00.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit