Ndeshja Drenica – Ballkani, i besohet këtij gjyqtari

  • 14.05.2022
Ndeshja Drenica – Ballkani, i besohet këtij gjyqtari

Janë deleguar gjyqtarët të cilët do t’i drejtojnë duelet e kësaj jave në elitën e futbollit kosovar.

Ndeshje interesante do të zhvillohet nesër ndaj Drenicës dhe Ballkanit.


Ky takim luhet nesër me fillim nga ora 15:00 në stadiumin “Bajram Aliu” në Skënderaj.

Drejtësia në këtë takim i është besuar gjyqtarit Visar Kastratit, me asistentët, Edmond Zeqiri dhe Granit Hyseni. Ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Isak Ceroviku.

Në VAR do të jetë Alban Shala, në AVAR Lumturije Muhadri, operator Arianit Rrmoku, vëzhgues i gjyqtarëve Ilir Shuleta dhe delegat Bajram Krasniqi.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë