Llapi fiton ndeshjen kundër Ballkanit

10.11.2022

Llapi ka arritur të fitoj ndeshjen e sotme kundër Ballkanit. Skuadra e Batatinës ka arritur fitore me rezultat 1-4 kundër Ballkanit. Dy gola nga Riviera, një nga Fernandinho dhe një perlë nga Progni i mjaftuan mysafirëve për të arritur fitore bindëse ndaj skuadrës kampione në Kosovë. Golin e vetëm për Ballkanin e shënoi Dellova në […]

Llapi fiton ndeshjen kundër Ballkanit Foto: Ilustrim

Llapi ka arritur të fitoj ndeshjen e sotme kundër Ballkanit.

Skuadra e Batatinës ka arritur fitore me rezultat 1-4 kundër Ballkanit.

Dy gola nga Riviera, një nga Fernandinho dhe një perlë nga Progni i mjaftuan mysafirëve për të arritur fitore bindëse ndaj skuadrës kampione në Kosovë.

Golin e vetëm për Ballkanin e shënoi Dellova në fundin e ndeshjes.

Me këtë fitore, Llapi ka 19 pikë, ndërsa Ballkani ka 27 pikë në pozitën e dytë tabelare.