Liridon Fetahaj largohet nga FC Ballkani

Liridon Fetahaj nuk do të jetë më pjesë e skuadrës nga Suhareka, FC Ballkanit.

Ishte vet Fetahaj që e bëri të ditur largimin e tij nga skuadra përmes një njoftimi në llogarinë e tij në “Facebook”.

Fetahaj ka falënderuar presidentin e klubit, Arsim Kabashin si dhe të gjithë stafin menaxhues të klubit.

Cilin nga kryetarët e degëve të partive në Suharekë do ta votoni në zgjedhjet e 14 shkurtit?

Po ashtu ai ka uruar që Fc Ballkani të dalë në gara europiane këtë vit sepse sipas tij e meritojnë.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
RAPORTO