Liga e Kampionëve, kryendeshja ndërmjet Liverpoolit dhe Atletico Madridit

Gara më prestigjioze evropiane e njohur ndryshe si Liga e Kampionëve do të vazhdojë sot me disa ndeshje tejet interesante, të fundit këto për xhiron e katërt të fazës së grupeve të sezonit të ri 2021/22.

Liga e Kampionëve, kryendeshja ndërmjet Liverpoolit dhe Atletico Madridit

Programi i ndeshjeve të sotme ndahet në dy orare, ku me fillim nga ora 18:45 skuadra e Portos do të jetë mysafire e Milanit, kurse Real Madridi do ta presë në shtëpi Shakhtar Donetsk.

Programi i plotë i ndeshjeve të sotme në Ligën e Kampionëve:


18:45 Milan – Porto (Stadiumi San Siro);

18:45 Real Madrid – Shakhtar Donetsk (Stadiumi Santiago Bernabeu);

21:00 Borussia Dortmund – Ajax (Stadiumi Signal Iduna Park);

21:00 Liverpool – Atletico Madrid (Stadiumi Anfield Road);

21:00 Manchester City – Club Brugge KV (Stadiumi Etihad);

21:00 RB Leipzig – Paris Saint-Germain (Stadiumi Red Bull Arena);

21:00 Sheriff Tiraspol – Inter (Stadiumi Bolshaya Sportivnaya Arena);

21:00 Sporting Lisbona – Besiktas (Stadiumi Jose Alvalade).

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë