Ismet Munishi: Zvicra në momentin që takohet me një kombëtare të fortë ec n’shtëpi

Ismet Munishi: Zvicra në momentin që takohet me një kombëtare të fortë ec n’shtëpi
Fisnik Sadiku

21.06.2021 / Sport

Trajneri i njohur kosovar Ismet Munishi i ftuar në emisionin ‘EKIPI EVROPIAN’ në ATV, e ka komentuar fitoren e Zvicrës përballë Turqisë.

Munishi ka thënë që Zvicra nuk ka vazhdimësi si skuadër dhe në momentin që takohet me një kundërshtar të fortë ajo do të ec të shtëpia.

‘Për Zvicrën dalja nga grupi është sukses, unë mendoj që në momentin që kjo kombëtare takohet me një kombëtare të fortë do të ec në shtëpi’ tha trajneri kosovar.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit