Ish-mesfushori i Kombëtares shqiptare lavdëron Munishin dhe Ballkanin

05.03.2020

Ballkani është duke dominuar këtë sezon në Superligën e Kosovës në futboll. Skuadra nga Suhareka është lider me 44 pikë të grumbulluara duke lënë mbrapa Dritën, Gjilanin dhe Prishtinën. Për këtë sukses, ish mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Alban Meha i ka thurur lavde Ballkanit dhe Ismet Munishit. “Rrespekt për Ismet Munishin dhe FC Ballkanin“, ka […]

Ish-mesfushori i Kombëtares shqiptare lavdëron Munishin dhe Ballkanin Foto: FC Ballkani

Ballkani është duke dominuar këtë sezon në Superligën e Kosovës në futboll.

Skuadra nga Suhareka është lider me 44 pikë të grumbulluara duke lënë mbrapa Dritën, Gjilanin dhe Prishtinën.

Për këtë sukses, ish mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Alban Meha i ka thurur lavde Ballkanit dhe Ismet Munishit.

Rrespekt për Ismet Munishin dhe FC Ballkanin“, ka shkruar Meha në Facebook.

Meha ka mbrojtur ngjyrat kuq e zi dhe për dy ndeshje gjatë vitit 2016 ishte pjesë e Kosovës.