Fjalët e Amir Rrahmanit pasi mposhti Juventusin

Amir Rrahmani ishte vendimtar në takimin e djeshëm kundër Juventusit.

Mbrojtësi kosovar u parqit shumë mirë në defanzivë, teksa edhe para në fushë arriti të kontriboj duke fituar një penallti.

Penalltia e fituar nga ai më pas u dërgua në rrjetë dhe Napoli fitoi tre pikë shumë të rëndësishme për të ardhmen.

Rrahmani ka thënë edhe fjalët e tij të para pas përfundimit të këtij takimi.

RAPORTO