Fillon shitja e biletave për ndeshjen Ballkani – Klaksvik, këto janë çmimet

  • 01.08.2022
Fillon shitja e biletave për ndeshjen Ballkani – Klaksvik, këto janë çmimet

Ky takim i Ballkani ndaj Klaksvik do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë me fillim prej orës 20:00.

Ndërkaq, përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, Ballkani ka njoftuar se tashmë ka filluar shitje e biletave për këtë ndeshje.


Nga klubi suharekas, biletat janë duke u shitur fizikisht, te sheshi i qytetit në Suharekë dhe tek fan shopi i klubit i cili gjendet tek stadiumi i qytetit në Suharekë.

Çmimi i biletave është për VIP – 10 Euro; Perëndim – 5 Euro dhe Lindje – 3 Euro.

Biletat do të jenë në shitje nga ora 12:00 deri në ora 21:00.

“Nuk keni arsye për të munguar, pajisuni me biletë e shihemi në stadium”, ka shkruar klubi i Ballkanit.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë