FC Ballkani kryen stërvitjet në mënyrë të veçantë, përdorin biçikletat në Mavrovë

FC Ballkani kryen stërvitjet në mënyrë të veçantë, përdorin biçikletat në Mavrovë
Fisnik Sadiku

17.07.2021 / Sport

Klubi futbollistik nga Suhareka, Ballkani është duke vazhduar me stërvitjet në kuadër të përgatitjeve për edicionin e ardhshëm 2021/22.

Ballkani është duke i kryer stërvitjet në Mavrovë.

Gjatë ditës së sotme ky klub ka kryer stërvitjen e radhës, por në një mënyrë krejtësisht të veçantë. Futbollistët nuk kanë zbritur në fushë, por kanë pedaluar me biçikleta.

Pasditen e sotme, skuadra do të rinisë përgatitjet në fushë me ritëm. Të gjithë futbollistët janë në gjendje optimale dhe optimistë për sezonin e ri.

LEXO EDHE:  FC Ballkani vazhdon përgatitjet në Kayseri, i bashkohet edhe mbrojtësi Hoxha

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit