FC Balkani sot zhvillon miqësoren e parë në Turqi me FC Kaysar

  • 16.01.2023
FC Balkani sot zhvillon miqësoren e parë në Turqi me FC Kaysar

FC Ballkani sot gjatë ditës së hënë do të zhvilloj ndeshje me FC Kaysar në Turqi.

FC Ballkani sot do të zhvillon ndeshjen e parë miqësore në tokën turke ndaj FC Kaysar, ku do të provojë forcën e tij.

Ndeshja do të zhvillohet në orën 15:00 në Stadiumin Miracel Sport Center.


Sipas ekipit suharekas, përgatitjet në Antalya po ecin me volum dhe intensitet të lartë.

Rikujtojmë se FC Ballkani 3 ditë më parë kishte udhëtuar për në Turqi ku do e zhvilloj fazën përgatitore para kampionatit të Albi Mall Superligës si dhe ndeshjeve të kupës së Kosovës.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë