Dardan Berisha konfirmon largimin nga KB Peja

  • 11.08.2022
Dardan Berisha konfirmon largimin nga KB Peja

Berisha si një nga lojtarët më të mirë në histori të basketbollit kosovar, tashmë nuk do të luajë për klubin e vendlindjes, Peja.

Se ai është larguar nga KB Peja, këtë e ka konfirmuar vet Berisha përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, derisa ka falënderuar të gjithë për kohën e kaluar tek klubi i vendlindjes.


Berisha ka theksuar se përsa vite ishte tek KB Peja ishin vite të jashtëzakonshme dhe se përherë do të mbesin në kujtimet e tij.


Postimi i plotë i Dardan Berishës:

Të dashur qytetarë te Pejës, tifozë Shqiponjat dhe dashamirë të basketbollit,

Dua të ju informoj se nga ky vit nuk do te jem më pjesë e KB Pejës.

Me ketë rast falënderoj nga zemra qytetarët, tifozët, bashkëlojetarët si dhe te gjithë ata të cilët më perkrahen gjatë rrugëtimit tim. Ishin vite të jashtëzakonshmë dhë përherë do mbesin në kujtimet e mija.

Më Respekt Dardani!

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë