Ballkani zhvillon stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Feronikelit

Ballkani zhvillon stërvitjen e fundit para ndeshjes ndaj Feronikelit
Çlirim Gashi

17.04.2021 / Sport

Gjatë kësaj fundjave pritet të zhvillohen ndeshjet e javës së 29-të në Superligën e Kosovës.

Kjo javë pritet të sjellë ndeshje tejet interesante.

Nesër në kuadër të javës së 29-të zhvillohet ndeshja Ballkani-Feronikeli në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Gllogoc me fillim prej orës 15:00.

Ndeshja do të gjykohet nga Besfort Kasumi, i cili do të asistohet nga Fatlum Jashari, Gzim Mehmeti dhe gjyqtar i katërt do të jetë Erdall Zasella.

Ndërsa vëzhgues i gjyqtarëve do të jetë Vehbi Brahimi dhe delegat Ali Ajeti.

Për këtë përballje, sot suharekasit në drejtim të Bledi Shkëmbit kanë zhvilluar seancën e fundit stërvitore, ku lojtarët shihen të gatshëm për luajtur në këtë ndeshje.

Kujtojmë se Ballkani ka 28 ndeshje të zhvilluara, prej tyre 18 të fituara, 4 barazime dhe 6 humbje, kështu duke u pozicionuar në vendin e dytë me 58 pikë.

Stërvitje FC Ballkani
Stërvitje FC Ballkani
Stërvitje FC Ballkani
RAPORTO