Tayna ndan foto nga xhirimet e klipit të ri, befason me dukjen dhe stilin e veçantë

Këngëtarja nga Prizreni Doruntina Shala (TAYNA) ka muaj që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor.

Kënga “Qe Qe” është projekti muzikor i fundit nga ajo, e cila u pelqye shumë nga publiku.

E me sa duket Tayna ka filluar punën për një këngë të re, e cila priet së shpejti të finalizohet.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në Instagramin e saj ku ka shkruar “Behind the scenes”.

RAPORTO