Tayna me pozë joshëse: ‘Shumë jam çikë shembullore’

Tayna me pozë joshëse: ‘Shumë jam çikë shembullore’

Këngëtarja e njohur, Tayna është njëra ndër këngëtaret më të përfolura sa i përketë karrierës së saj.

Ajo gjithashtu është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku asnjëherë nuk kursehet të ndajë foto e video nga jeta e saj private si dhe ajo profesionale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të shkurtër në ‘Instastory’ ku shfaqet e veshur me xhaketë rozë.

Ndërsa nuk ka munguar edhe një shkrim në forme shakaje nga vetë rep-artistja.

“Shume jom cike shembullore”, ka shkruar Tayna.

RAPORTO