Si arriti burri t’ia fitonte zemrën Shyhrete Behlulit?

Si arriti burri t’ia fitonte zemrën Shyhrete Behlulit?
F K

22.05.2021 / Rozë

Luli, bashkëshorti I këngëtares Shyhrete Behluli është nga Podujeva. Ai, ishte futbollist dhe lunate për ekipin e “Ballkanit”.

Luli, kishte shkuar nga Llapi në Suharekë, ku e njofti edhe Shyhreten, që asaj kohe ishte gjimnaziste. Shyhretja ka treguar se u dashuria në Lulin pasi ai ishte I njohur dhe shumë frajer.

Këngëtarja ende e mban në mend dasmën e madhe që u bë në Podujevë kur ajo u martua me futbollistin nga Llapi.

Çifti kanë pesë fëmijë dhe jetojnë të lumtur, ndërkohë që Luli është menaxheri zyrtar I Shyhretes, shkruan “Kosovarja”.

RAPORTO