Bizneset Vende Pune Ofertat

Karnevali Golden Eagle bashkon artistët më të mirë shqiptarë

Karnevali Golden Eagle bashkon artistët më të mirë shqiptarë

21.06.2023 Rozë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Në qytetin e Suharekës për dy ditë me radhë do të zhvillohet Karnevali Golden Eagle.

Data 23 dhe 24 Qershori janë rezervuar për Karnevalin Golden Eagle, i cili zhvillohet në qytetin e Suharekës.

Përveç rreth 500 artistëve ndërkombëtarë nga Spanja, Italia, India, Kuba, Brazili, Polinezia, Turqia, Mali i Zi, Maqedonia e Veriut, Shqipëria dhe Kosova, në këtë aktivitet do të marrin pjesë edhe shumë artistë shqiptarë.

Performancat e artistëve shqiptarë do të ndahen në dy netë. Në natën e parë do të marrin pjesë Klajdi, Bruno & Miri, Capital T, ndërsa nata e dytë do të sjellë Mc Kreshën & Lyrical Son, Nora Istrefi dhe do të përfundojë me imazhin e kompanisë Golden Eagle, Era Istrefi.

Përgjatë këtyre dy ditëve Karnevali Golden Eagle do të moderohet nga Arbana Osmani, Berat Miftari dhe Kushtrim Reshitaj.

SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë