Policia e shpall në kërkim një person, kërkon bashkëpunim për identifikimin e tij

03.04.2024

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për identifikimin e një personi, i cili po kërkohet për mashtrim.

Policia e shpall në kërkim një person, kërkon bashkëpunim për identifikimin e tij Foto: Ilustrim

Policia ka publikuar fotografi të personit të dyshuar dhe nëse e njihni duhet të lajmëroni Policinë në numrin 192.

Më poshtë njoftimi i plotë nga Policia, bashkë me fotografinë e të dyshuarit: