Kanosi dhe fyu policët në Prizren, arrestohet një person

13.05.2024

Një person është arrestuar në Prizren pasi që i njëjti gjatë shqiptimit të një tikete kundërvajtëse në trafik, ka kanosur dhe fyer zyrtarët policorë.

Kanosi dhe fyu policët në Prizren, arrestohet një person Foto: Ilustrim

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Me rastin po merret njësiti i hetimeve në kuadër të stacionit në Prizren.