Arrestohet një person për sulm seksual në Zubin-Potok

13.05.2024

Policia e ka arrestuar një person (mashkull) në Zubin- Potok të dielen.

Arrestohet një person për sulm seksual në Zubin-Potok Foto: Ilustrim

Ai dyshohet se e ka sulmuar seksualisht një femër, njofton raporti 24 orësh i policisë.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.