Bizneset Vende Pune Ofertat

Vetaksident në autostradë segmenti Suharekë-Prizren, lëndohen dy persona

Vetaksident në autostradë segmenti Suharekë-Prizren, lëndohen dy persona

03.08.2023 Ligji

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Mosrespektimi i rregullave të trafikut, pakujdesia, mospërshtatja e shpejtësisë me kushtet e rrugës, e shumë faktorë të tjerë, shkaktojnë aksidente në trafik, ku përveç dëmëve materiale shkaktohen edhe lëndime trupore tek njerzit.

Një vetaksident ka ndodhur sot në mengjesin e së enjtes rreth orës 09:00, në Autostradën “Ibrahim Rugova” në Sgementin Suharekë-Prizren, më saktë në fshatin Leshan.

Burime të SuharekaOnline bëjnë me dije se një veturë me targa të Serbisë është vetaksidentuar, ku si pasojë të lënduar kanë mbetur dy persona, drejtuesi i automjetit dhe një pasagjere.

Poashtu, të njëjtat burime bëjnë me dije se Urgjenca e Suharekës të aksidentuarve iu ka dhënë ndihmën e parë, e pastaj pasagjerja është dërguar në Spitalin Rajonal të Prizrenit për të marr trajtim mjekësor.

Në vendngjarje përveç Urgjencës ka dalë edhe Policia e Kosovës.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
Print House Reklama/Shtyp Rr. Bajram Curri - Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë