Bizneset Vende Pune Ofertat

Sukses pas suksesi! ISEFERI sjellë inovacion për tërë Europën, kubëzat ndriçuese prodhohen në Suharekë

Sukses pas suksesi! ISEFERI sjellë inovacion për tërë Europën, kubëzat ndriçuese prodhohen në Suharekë

25.09.2023 Suharekë

Me një traditë dhe kualitet ndër gjenerata, që nga viti 1974, ISEFERI ka prodhuar kubëza me cilësi të lartë për projekte rezidenciale dhe tregtare.

ISEFERI është një nga kompanitë prestigjioze dhe më të vjetra të prodhimit dhe furnizimit të produkteve të betonit të peisazhit të fortë me cilësi të lartë në Kosovë, e sidomos i specializuar në prodhimin e kubëzave.

Gjatë pesë dekadave të fundit nga të qenit një pionier në industri për t’u bërë lider në treg, ISEFERI ka evoluar vazhdimisht për të përmbushur kërkesën në rritje për produkte cilësore. Përderisa industria e ndërtimit është bërë gjithnjë e më e avancuar si në aspektin krijues ashtu edhe në atë prodhues, po ashtu është bërë edhe ISEFERI, i cili ka rritur ekspertizën dhe sofistikimin e tij për t’u bërë ndër ofruesit kryesor të produkteve të betonit si në sasi ashtu edhe në cilësi.

Pas suksesit të dëshmuar me pajisjen me të drejtën ekskluzive për prodhimin dhe shitjen e produkteve 𝗮𝗺𝗲𝗿𝗶𝗸𝗮𝗻𝗲 𝗔𝗹𝗹𝗮𝗻 𝗕𝗹𝗼𝗰𝗸 për Ballkanin Perëndimor, nga kjo ndërmarrje kanë bërë të ditur se së fundmi kanë filluar prodhimin e kubëzave ndriçuese me 15 vite garancion.

“Kemi kënaqësinë që për herë të parë në tregun vendor dhe atë Europian të jemi të parët dhe të vetmit për prodhimin e produkteve ndriçuese. Me një garancion 15 vjeçar produktet e reja gjatë ditës akumulojnë dritën natyre e cila kthehet në atë ndriçuese duke ofruar pamje të mahnitshme për ambientin tuaj.

Materiali që ne përdorim në këto produkte është natyral dhe nuk përbën rrezik për njeriun dhe ekosistemin” thuhet në njoftimin e ISEFERI.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Moler Andi Ndërtimtari Suharekë,
Kosovë
Udhëto & Pusho Sh.p.k Tjera Rr. Brigada 123, Suharekë,
Kosovë
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
N.T.P NEON Tjera Xhavit Bajraktari (Rruga Tranzit),
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende28 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë