Sulmohet dhe therret me thikë një person në Prizren

  • 07.11.2022
Sulmohet dhe therret me thikë një person në Prizren

Rastet kur qytetarët e vendit kërkojnë ndihma mjekësore për arsye të ndryshme janë të përditëshme.

Gjatë ditës së dielë në Prizren një person ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte therrur me thikë në këmbë nga njëri prej tre personave të dyshuar që e kishin sulmuar viktimën në rrugë, shkruan SuharekaOnline.

Kështu po bëhet e ditur nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës, ku thuhet se për këtë rast është njoftuar edhe prokurori dhe që tashmë rasti është në procedurë hetimore.


LËNDIM I LEHTË TRUPOR Prizren  06.11.2022 – 20:15. Viktima mashkull kosovar kishte kërkuar ndihmë mjekësore për shkak se ishte therur me thikë në këmbë nga njëri prej tre personave të dyshuar që e kishin sulmuar në rrugë. Është njoftuar prokurori, rasti në procedurë hetimore” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë