Suharekë, një person e rrahu shoferin e veturës tjetër, i dyshuari shpreh keqardhje dhe pendohet

  • 29.07.2022
Suharekë, një person e rrahu shoferin e veturës tjetër, i dyshuari shpreh keqardhje  dhe pendohet

Sektori i hetimeve i Stacionit Policor të Suharekës ka filluar hetimet lidhur me rastin.

Gjatë hetimeve është gjetur koha, data dhe vendi ku ka ndodhur incidenti, janë identifikuar të dy personat e përfshirë, i dyshuari dhe viktima.


I dyshuari e ka pranuar veprën penal në tërësi, ka shprehur keqardhje dhe është penduar.

Pas intervistimit është kontaktuar Prokurori Kujdestar, i njëjti është informuar në lidhje me rastin dhe pas konsultimit kundër të dyshuarit është hap rast penal “Sulmi”.

Rasti procedohet me procedurë të rregullt.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë