Suharekë, i shkaktoi lëndime trupore një personit, arratiset i dyshuari

  • 03.08.2022
Suharekë, i shkaktoi lëndime trupore një personit, arratiset i dyshuari

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se një mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore dhe i njëjti pas tretmanit mjekësor është liruar për në shtëpi.

Nga policia bëhet e ditur se, ai kishte kërkuar ndihmë mjekësore pasi që kishte pësuar lëndime nga i dyshuari, i cili është në kërkim.


Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 14:30 në rrugën “Pavarësia” në Suharekë.

“LËNDIM TRUPOR / Rr. Pavarësia, Suharekë 02.08.2022 – 14:30. Është raportuar se një mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore dhe i njëjti pas tretmanit mjekësor është liruar për në shtëpi, pasi kishte pësuar lëndime nga i dyshuari, i cili është në kërkim. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë