Reshtan, sulmohen fizikisht katër persona pas një mosmarrëveshje

Një rast i sulmit është raportuar dje në stacionin policor në Suharekë.

Reshtan, sulmohen fizikisht katër persona pas një mosmarrëveshje

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se dje më 12 maj është raportuar se katër të dyshuar meshkuj kosovar, pas një mosmarrëveshje janë sulmuar fizikisht.

Rasti i sulmit është raportuar të ketë ndodhur në fshatin Reshtan të Suharekës.


Nga policia kanë bërë të ditur se dy prej tyre janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.

Fshati Reshtan , Suharekë 11.05.2022 – 12:00. Më 12.05.2022 është raportuar se katër të dyshuar meshkuj kosovar, pas një mosmarrëveshje janë sulmuar fizikisht. Dy prej tyre janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt.”, thuhet në raportin e PK-së.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë