Peqan, iu shqiptua gjobë për kundërvajtje, i dyshuari kanos policin përmes rrjeteve sociale

  • 03.09.2022
Peqan, iu shqiptua gjobë për kundërvajtje, i dyshuari kanos policin përmes rrjeteve sociale

Një rast i kanosjes është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas pranimit të një tikete kundërvajtje, përmes rrjeteve sociale ka kanosur zyrtarin policor viktimën mashkull kosovar.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 18:30 në fshatin Peqan të Suharekës.


Ndërkaq, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.


“KANOSJE / Fsh. Peqan Suharekë 02.09.2022-18:30.  Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas pranimit të një tikete kundërvajtje, përmes rrjeteve sociale ka kanosur zyrtarin policor viktimën mashkull kosovar. I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë