Incident zjarri në Maqitevë të Suharekës, djeget një pjesë e shtëpisë së pabanuar

  • 25.10.2022
Incident zjarri në Maqitevë të Suharekës, djeget një pjesë e shtëpisë së pabanuar

Një rast i incidentit të zjarrit është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se si pasojë e një zjarri është djegur një pjesë e shtëpisë së tij (të pabanuar).

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 17:10 në fshatin Maqitevë të Suharekës.


Nga policia kanë njoftuar se zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë fikur zjarrin.  

INCIDENT ZJARRI / Fsh. Maqitevë, Suharekë 24.10.2022 – 17:10. Ankuesi m/kosovar ka njoftuar se si pasojë e një zjarri është djegur një pjesë e shtëpisë së tij (të pabanuar)). Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë fikur zjarrin”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë