Bizneset Vende Pune Ofertat

Haset në para të falsifikuara në Suharekë, policia po e heton rastin

Haset në para të falsifikuara në Suharekë, policia po e heton rastin

29.07.2023 Ligji

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Paratë, jo gjithmonë, por pothuajse në shumicën e rasteve janë të rëndësishme për njerzit, të cilët i përdorin për nevojat e tyre elementare, të nevojshme, të obligueshmeapo edhe raste të tjera.

Mirëpo, në shumë raste, njerzit e ndryshëm, me apo pa vetëdije fusin në qarkullim para të falsifikuara, shkruan SuharekaOnline.

Një rast i tillë është raportuar të premten në Stacionin Policor në Suharekë.

Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se një zyrtar i një banke ka raportuar se gjatë një kontrolli të deponimit të parave në bankomat, ka hasur në 11 kartëmonedha në vlerë prej 100 dollar, të cilat dyshohet të jenë të falsifikuara.

Kartëmonedhat e dyshuara janë sekuestruar për ekzaminime të mëtejshme. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Rr. Brigada-123, Suharekë 28.07.2023 – 11:00. Ankuesi kosovar-zyrtar i bankës, ka raportuar se gjatë kontrollit të deponimit të parave në bankomat, ka hasur në njëmbëdhjetë (11) kartëmonedha në vlerë 100$ (dollarë), të cilat dyshohet të jenë të falsifikuara. Kartëmonedhat e dyshuara janë sekuestruar për ekzaminime të mëtejshme. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar.” thuhet në njoftimin e policisë.

SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë