Bizneset Vende Pune Ofertat

E kanosi dhe ushtroi dhunë ndaj gruas së tij, suharekasi përfundon në polici

E kanosi dhe ushtroi dhunë ndaj gruas së tij, suharekasi përfundon në polici

14.08.2023 Ligji

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Rastet e dhunës në familje janë ndër më të shpeshtat që raportohen në Policinë e Kosovës, të cilat janë sfidë për institucionet e vendit.

Një rast i tillë është raportuar të shtunën në Stacionin Policor në Suharekë, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Suharekë ka njoftuar se të shtunën rreth orës 02:51, është arrestuar një person i dyshuar për kanosje e dhunë në familje.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Suharekë 12.08.2023–02:51. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shkaktuar kanosje e dhunë në familje ndaj bashkëshortes së tij. Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje.” thuhet në raportin e policisë.

Theranda Basket OJQ Sport Rr Brigada 123,
Kosovë
N.T.P NEON Tjera Xhavit Bajraktari (Rruga Tranzit),
Kosovë
PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende94 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë