E diela me aksidente, një ndodhi në Suharekë – Motoçiklisti përplaset me veturë, është në gjendje të rëndë

  • 31.10.2022
E diela me aksidente, një ndodhi në Suharekë – Motoçiklisti përplaset me veturë, është në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në Suharekë, ku është përfshirë një motoçikletë e një veturë.

Si pasojë e këtij aksidenti, motoçiklisti ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore, motoçiklisti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.


Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur dje rreth orës 14:47 në Suharekë.

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME / Suharekë 30.10.2022 – 14:47. Një motoçikletë dhe një veturë janë përfshirë në aksident trafiku. Si pasojë, drejtuesi i motoçikletës mashkull kosovar ka pësuar lëndime dhe është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë