Dy këmbësor përfundojnë në Spitalin e Prizrenit pasi u goditën nga vetura

  • 11.02.2023
Dy këmbësor përfundojnë në Spitalin e Prizrenit pasi u goditën nga vetura

Dy persona në Prizren janë lënduar pasi që të njëjtit janë goditur nga një veturë.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se ka ndodhur një aksident trafiku, ku një i dyshuar me veturën e tij ka goditur dy këmbësor të cilët ishin duke kaluar rrugën, raporton SuharekaOnline.

Si pasojë këmbësorët kan% pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në spital për tretman mjekësor.


Poashtu, bëhet e ditur se njëri nga të lënduarit është hospitalizuar pasi që kishte lëndime të rënda trupore, kurse tjetri është liruar për në shtëpi.

Ndërsa, për të dyshuarin policia nuk ka dhënë ndonjë informacion.

Rr. Ahmet Prishtina, Prizren 10.02.2023 – 13:05. Ka ndodhë një aksident trafiku ku i dyshuari mashkull kosovar me veturën e tij ka goditur dy këmbësorë të cilët ishin duke kaluar rrugën. Si pasojë këmbësorët kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për tretman mjekësor, njëri nga ta është hospitalizuar pasi kishte lëndime të rënda, kurse tjetri është liruar për në shtëpi.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë