Një grua tenton të vetvritet në Duhël të Suharekës, konsumon domestos

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasiditën e djeshme në fshatin Duhël të Komunës së Suharekës, ku një grua ka tentuar t’i japë fund jetës së saj.

Një grua tenton të vetvritet në Duhël të Suharekës, konsumon domestos

Një femër e moshës madhore ka përdorur materie higjienike, që dyshohet të jetë domestos, dhe e njëjta është dërguar në Spitalin Rajonal në Prizren.

Rastin për SuharekaOnline e ka konfirmuar komandanti i Policisë së Suharekë, kapiten Afrim Sylaj.


Gjendja e saj shëndetësore sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërkaq, Policia me njësi kompentente po e heton këtë rast dhe se me vendim të Prokurorit të Shtetit është iniciuar rasti ‘Tentim vetëvrasje’.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë