Bizneset Vende Pune Ofertat

Vazhdojnë kolonat në dy pikat kufitare Dheu i Bardhë dhe Merdar

Vazhdojnë kolonat në dy pikat kufitare Dheu i Bardhë dhe Merdar

04.08.2023 Lajme

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Dy pikat kufitare Dheu i Bardhë dhe Merdar po vazhdojnë të jenë më të ngarkuara sa i përket kolonave.

Të dhënat e fundit të publikuara nga Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar bëjnë të ditur se qytetarët po presin deri në dy orë në këto dy vendkalime kufitare, për të hyrë dhe për të dalë nga Kosova.

Në hyrje të Merdares kolonat arrijnë deri 1000 metra, ndërsa te Dheu i Bardhë deri 500 metra.

Kurse, vendkalimet tjera janë të lira për qarkullim dhe nuk raportohet për kolona.

Theranda Basket OJQ Sport Rr Brigada 123,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
FURRA PIZZERIA KOSOVARJA2 Gastronomi Rr.Xhavit Syla Suharek,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende94 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë