Driton Maliqaj i AAK-Suharekë liron detyrën e asambleistit për të shërbyer zv.drejtor në QKMF-Suharekë

  • 20.01.2023
Driton Maliqaj i AAK-Suharekë liron detyrën e asambleistit për të shërbyer zv.drejtor në QKMF-Suharekë

Asambleisti i Asamblesë Komunale në Suharekë, Driton Maliqaj ka liruar detyren e asambleistit.

Driton Maliqaj përmes një postimi në facebook ka njoftuar se ka liruar detyrën e tij si asambleist i Asamblesë Komunale në Suharekë për të vazhduar shërbimin e tij si zëvendës drejtor në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë, raporton SuharekaOnline.
“Ju njoftoj se kam liruar detyren e asambleistit në Asamblenë Komunale, për të vazhduar shërbimin tim si zv/drejtor në QKMF- Suharekë.” ka shkruar Maliqaj.

Njoftimi i plotë:


Në periudha të gjata kohore kam rrugëtuar bashkë me ju, duke marrë përgjegjësi për t’ju shërbyer.

Jam edukuar edhe familjarisht se vendin e nderon vetem kur i shërben çdo ditë atij.

Ju njoftoj se kam liruar detyren e asambleistit në Asamblenë Komunale, për të vazhduar shërbimin tim si zv/drejtor në QKMF- Suharekë.

Jam mirënjohës e falenderues secilit votues që më dha besimin që të adresoj kërkesat e tyre.

Unë edhe më tutje e mbaj premtimin se do t’ju dëgjoj dhe do ta adresoj secilen kërkesë tuajen.

Faleminderit Kryetarit Bali Muharremaj dhe secilit prej jush që më nderuat në këtë proces.

Kandidatit në ardhje Vullnet B. Luzhnica i dëshiroj shëndet dhe shumë suksese!

Faleminderit sinqerisht !

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë