Bllokohet kilometri i 27-të i autostradës drejtimi Prishtinë-Prizren, kërkohet të mos përdoret hyrja nga Reshtani dhe Duhla

  • 21.02.2023
Bllokohet kilometri i 27-të i autostradës drejtimi Prishtinë-Prizren, kërkohet të mos përdoret hyrja nga Reshtani dhe Duhla

Bllokohet autostrada e kilometrin e 27 drejtimi Prishtinë-Prizren.

Policia e Kosovës në Suharekë njofton qytetarët se është e bllokuar autostrada në kilometrin 27 drejtimi Prishtinë-Prizren për çarkullim për arsye teknike, shembje e dheut afër fshatit Tërrnje- Novakë, raporton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Suharekë bën lutje tek të gjithë qytetarët që deri në njoftimin e ardhshëm të mos përdorin hyrjen e autostradës nga fshati Reshtan dhe Duhël në drejtimin për Prizren.

Ekipet kompetente janë duke punuar në sanimin e gjendjes.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë