Kryeziu merr mbështetje të fuqishme në Krushicë të ulët dhe Mohlan

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës dega Suharekë, Florim Kryeziu është duke vazhduar fuqishëm aktivitetet në fushatën zgjedhore për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në vazhdën e aktiviteteve, Kryeziu gjatë mbërmjes së djeshme ka vizituar banorët e fshatrat Krushicë e Ulët dhe Mohlan.

Kryeziu dhe struktura e PDK-së u mirëpritën nga banorët, ku edhe mori mbështetje të fuqishme për kandidaturën e tij për deputet.

Kryeziu i cili mban numrin #101 në listën e kandidatëve për deputet nga PDK, ka thënë se pa dallim partie, Mohlani e Krushic e Ulët na ofruan mbështetje për Rimëkëmbjen dhe Enver Hoxhajn Kryeministër.

“Me votën tuaj PDK do ti fitoj zgjedhjet dhe do ta festojmë fitoren me 14 shkurt”, ka thënë Kryeziu.

RAPORTO