Krasniqi viziton Suharekën, i jep mbështetje kandidatit për Kryetar Komune Murtez Zekolli

  • 21.09.2021
Krasniqi viziton Suharekën, i jep mbështetje kandidatit për Kryetar Komune Murtez Zekolli

Kryetari Krasniqi prezentoi para kandidatëve për Asmable Komunale të arritura dhe investimet e PDK-së nga niveli qendror kur ka qenë në qeversije, ndërsa premtoi mbështetje për Kandidatin për Kryetar Komune.

Kandidati për Kryetar Komune z. Murtez Zekolli, prezentoi programin e tij qeverisës si dhe projektet konkrete në fushën e bujqësisë, ekonomisë, shëndetësisë, infrastrukturës, arsimit si dhe fusha tjera.


“Lista e PDK-së, do të jetë lista fituese së bashku me Kryetarin Murtez Zekolli”, thuhet në njoftim.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë