Haradinaj në Suharekë kërkon votën për Bali Muharremaj

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një video mesazhi të realizuar në Suharekë u ka kërkuar qytetarëve votën për kandidatin e kësaj partie, Bali Muharremaj.

21.09.2021 / Zgjedhjet

Haradinaj në Suharekë kërkon votën për Bali Muharremaj
Foto: Facebook / Ramush Haradinaj

I shoqëruar nga Muharremaj dhe pjesë e kandidatëve për asamble Haradinaj ka thënë se qytetarët e Suharekës tashmë e dinë se cila është adresa që po i nderon me punë.

Ndër tjera ai ka shtuar se Muharremaj është me qytetarët në çdo kohë si në ato të vështira ashtu edhe në ato të mira, në gëzime dhe hidhërime.


KOMENTE1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  • Ja paska mrri ylli estrades ne suhareke. bravo qesi niveli asht edhe bali, tash llogarite kan e ka krytar partie